השכרת ג'ימבורי

השכרת ג'ימבורי מ-₪39  לפריט בלבד באיסוף עצמי. משחקיה צבעונית ומדליקה לכל מסיבה ואירוע 

באיסוף עצמי או במשלוח 

חבילות ג'ימבורי להשכרה (ניתן לשלב בריכת כדורים / פריטים אחרים!)

ניתן להזמין הובלה / הרכבה / פירוק (בתוספת תשלום) שאלו את הנציג!

ניתן להוסיף משטחי הגנה לג'ימבורי בעלות של 15 ש"ח למ"ר

חשוב לדעת! בהזמנת 8 פריטים ומעלה נדרש רכב בעל נפח מטען גדול יחסית (סטיישן ומעלה)

 השכרת ג'ימבורי – פתרון מצויין לכל אירוע או מסיבה לפעוטות. אצלנו תמצאו מגוון פריטי ג'ימבורי להשכרה באיסוף עצמי מהמחסן שלנו הממוקם ב חדרה / הרצליה. השכרת הג'ימבורי יוצרת לילדים הנאה ומשחק לאורך הפעילות באירוע. הג'ימבורי הוכח במחקרים כתורם משמעותי להתפתחות היות ומדובר במתקנים היוצרים תנועה וגירויים רבים אצל הפעוטות. השכרת הג'ימבורי כוללת את כל הפריטים המוכרים כגון : מדרגות , קוביות , נדנדות , מזרונים ועוד..

מתקני הג'ימבורי שברשותנו מקצועיים ומיוצרים על ידי החברות המובילות בישראל. המתקנים עשויים ספוגים איכותיים וכיסוי שמשונית בעלי מגע רך ונעים.

הובלת הג'ימבורי אפשרית לרוב ברכב פרטי אך אם מדובר על כמות גדולה של פריטי ג'ימבורי רצוי כי תגיעו עם רכב גדול יותר היות ומתקני הג'ימבורי תופסים נפח.שוכרים ג'ימבורי ויוצרים משחקיה מקסימה לפעוטות וילדים. השכרת ג'ימבורי מתאימה לכל סוגי האירועים כגון : ימי הולדת , מסיבות , בריתות וכל סיבה למסיבה. הג'ימבורי (GymBoory) מאפשר פעילות מהנה וכיפית לילדים באמצעות סוגים שונים של מתקני משחק המהווים משחקיה אחת הכוללת בתוכה מגוון פעילויות. 

השכרת ג'ימבורי מתאימה לכל יום הולדת ומסיבה שבה ישנם ילדים ומאפשרת להם לבלות ולהעביר את הזמן בכיף 

השכרת ג'ימבורי המתאים לכל אירוע בו משתתפים פעוטות. את הגי'מבורי נוהגים בדרך כלל להניח על מחצלת או מזרונים ובכך הילדים יכולים לשחק בבטחה. הג'ימבורי עשוי מחומרים רכים וגמישים כגון ספוג ושמשונית

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות