השכרת מתנפחים

קטגוריה A

מתנפחים לגיל הרך (מתאים לגילאי 1-4)

קטגוריה B,C,D

מתנפחים לילדים (מתאים לגילאי 3-8)

קטגוריה F

מתנפחים רטובים (מתאים לגילאי 3-10)

קטגוריה B

מתנפחים לבריכה (מתאים לגילאי 3-10)

למידע נוסף והזמנות חייגו אלינו 1-700-700-454

תנאים ותקנון:
המחירים הינם להפעלה עצמית באחריות הלקוח. המחיר אינו כולל ביטוח צד ג'. ניתן להזמין מפעיל כולל ביטוח צד ג' בתוספת תשלום.
המחירים כוללים מע"מ. 
המחירים מתייחסים לאיסוף עצמי מ: הרצליה / חדרה. ניתן להזמין שירותי סבלות למשלוח / איסוף בתשלום!
מתקנים בגודל 2X2 ניתן להוביל בכל רכב.
מתקנים עד גודל 4X4 ניתן להוביל עצמאית ברכבי 5 דלתות.
מתקנים גדולים יותר דורשים הובלה ברכב מסחרי / טנדר / נגרר ונדרשים שני אנשים להובלה ותפעול.
המחירים כוללים מפוח חשמלי תואם והדרכה.האחריות על תפעול הציוד וצד ג' תחול על השוכר בלבד
מחירי ההשכרה הינם ל-24 שעות, שישי-שבת לפי יום אחד. מחירי ההשכרה עשויים להשתנות בחגים ומועדים

מתכננים יום הולדת או מסיבה ? מתנפחים להשכרה הם פתרון מושלם בלי הוצאות כספיות מיותרות

בעבר היה נהוג לחשוב כי הפקת יום הולדת היא משימה מורכבת ומסובכת ואף יקרה במיוחד. השכרת מתנפחים היא פתרון נהדר ליום הולדת מושקע ואיכותי בלי הוצאה כספית בלתי הגיונית!

אצלנו תוכלו למצוא מגוון ענק של מתנפחים לתפעול עצמי ! המתנפחים איכותיים, בטיחותיים ופשוטים לתפעול.

השכרת מתנפחים מתאימה למגוון רב של אירועים ביניהם: ימי הולדת, מפגשים משפחתיים, ואף לבריתות וחתונות! רוצים תעסוקה לילדים ? השכרת מתנפחים זהו הפתרון בשבילכם בכל אירוע

איך זה עובד?

ראשית עליכם לבחור מהאתר את דגם המתנפח אותו הנכם רוצים. בכל מתנפח תוכלו למצוא פירוט על גודל המתנפח, גיל הילדים היכולים להשתמש במתקן, גודל המתקן ואף משקל המתקן ושיטת ההובלה הנדרשת.

לאחר שבחרתם את המתנפח להשכרה בו הנכם מעוניינים עליכם ליצור עמנו קשר טלפוני ולבדוק האם המתנפח פנוי לתאריך ההשכרה שבו אתם מעוניינים. במעמד שיחה זו תוכלו להתייעץ כמובן עם הנציג לגבי מידע נוסף או שאלות נוספות אם יש כאלו. לאחר שבדקתם אם המתקן פנוי לתאריך שאתם רוצים עליכם לוודא איזה סוג הובלה נדרשת למתנפח ששכרתם. לדוגמא: מתקנים מתנפחים קטנים המיועדים לפעוטות ניתנים להובלה בכל רכב פרטי היות והם עשויים מבד ומתקפלים קטן אך מתנפחים להשכרה אלו אינם מעוניינים לילדים מעל גיל 4. ככל שגודל המתקן המתנפח ששכרתם גדול יותר כך הנכם נדרשים לרכב גדול יותר או לחלופין תוכלו להזמין הובלה מאתנו (בתוספת תשלום)

לאחר שביצעתם הזמנה מסודרת מול הנציג עליכם ליצור עמנו קשר יום יומיים לפני האירוע על מנת לתאם את שעת האיסוף או ההובלה. ביום מסירת הציוד תגיעו אל אחד הסניפים שלנו הממוקמים בהרצליה / חדרה ותקבלו הדרכה קצרה כיצד לתפעל את המתנפח השכור בעצמכם. ההפעלה היא פשוטה ואיננה מצריכה ידע קודם!

סוגי מתנפחים להשכרה 

מתנפחים לגיל הרך –  מתנפחים העשויים מבד. מגיעים בגדלים קטנים וניתנים להובלה בכל רכב פרטי. מתקנים מתנפחים להשכרה אלה מתאימים לרוב לכמות קטנה של ילדים.

מתנפחים משמשונית – מתנפחים העשויים מחומר חזק הנקרא "שמשונית" זהו חומר מאסיבי המסוגל לשאת כמות גדולה יחסית של ילדים. מתקנים העשויים מ"שמשונית" בגודל 4 על 4 מתאימים לילדים מגיל 3 – 8. כמות הילדים המקסימלית האפשרית על מתנפחים להשכרה מ"שמשונית" הם כ-8-10 ילדים.

בחירת מקום להנחת המתנפחים

מומלץ למקם את המתנפחים על דשא! אם אין באפשרותכם למקם את המתנפחים על דשא עליכם לפזר מזרונים בכניסה וביציאה מן המתקנים המתנפחים. חשוב לוודא כי על הקרקע שעליה הנכם ממקמים את המתנפחים אין חפצים חדים , ממטרות , ברזלים בולטים או שאר סכנות לילדים או למתנפח עצמו. 

הפעלת המתנפחים 

הפעלת המתנפחים פשוטה מאוד. בשלב הראשון עליכם למקם את המתנפח במקום שבו אתם מעוניינים להפעילו. לאחר מכן עליכם לפרוס את המתנפח ולחבר את המפוח לשרוול התפור אל המתנפח עליכם לחבר את המפוח בחוזקה למתנפח. את המפוח יש לחבר למתח חשמל תקין ומיוצב המסוגל לשאת את צריכת החשמל של המפוח. 
לאחר שהפעלתם את המפוח המתנפח יהיה מוכן לשימוש תוך דקות ספורות. חשוב לדעת כי יש להשאיר את המפוח תמיד עובד ולא לכבות אותו כל עוד יש שימוש במתנפח.

לאחר שהפעלתם את המפוח במידה ומדובר בדשא עליכם לעגן את המתנפח לקרקע באמצעות יתדות.

בטרם עליית הילדים על המתנפח חשוב לוודא כי המתנפח תקין ושלא נוצרו בו פגמים או כשלים העשויים לגרום לסכנה בטיחותית. במידה וגיליתם פגם בטיחותי אסור בתכלית האיסור להשתמש במתקן המתנפח.  

השכרת מתנפחים מוסיפה צבע ושמחה לכל אירוע או יום הולדת וכל זאת ללא הוצאה כספית עצומה. ניתן למצוא כיום השכרת מתנפחים במחירים סבירים בהחלט הנוחים לכל כיס. מתנפחים הם אטרקציה שילדים תמיד אוהבים. המתנפחים הם שילוב מעולה של הנאה ויחד עם זאת פעילות ספורטיבית המאפשרת לילדים "להוציא אנרגיה". השכרת מתנפחים מתאימה למגוון רב של אירועים החל מימי הולדת לילדים ועד לאירועים משולבים בהם ישנם גם ילדים וגם מבוגרים.

השכרת מתנפחים – סוגי מתנפחים

בשוק כיום ישנם סוגים רבים של מתנפחים , כל המתנפחים שאנו מציעים להשכרה באתר מתאימים לתפעול עצמי ! כך תוכלו לחסוך המון כסף שכן אין לכם צורך לשלם על מפעיל , הובלה וכד'. הפעלת המתנפחים פשוטה ואורכת מספר דקות בודדות. המתנפחים מופעלים על ידי מפוח חשמלי המסופק יחד עם המתנפחים וכל מה שצריך לעשות הוא לחבר את המפוח אל המתנפח ולחשמל ולהפעיל, בסיום השימוש מנתקים את המפוח מהחשמל ומקפלים את המתנפח זה הכל ! פשוט לא ? המתנפחים מגיעים בצורות וצבעים שונים. את השכרת המתנפחים יש לבחור לפי גיל הילדים המשתתפים באירוע ובנוסף חשוב להתאים השכרת מתנפחים לכמות הילדים המשתתפים באירוע.

השכרת מתנפחים לפעוטות וילדים עד גיל 8 – מתנפחים קטנים בדרך כלל המגיעים בגדלים החל מ2X2 ועד ל3.5X3.5. מתנפחים אלה מתאימים לילדים בגילאים שבין 3-8. היתרון הגדול של מתנפחים מסוג זה הוא קלות ההובלה והתפעול. השכרת מתנפחים לפעוטות לא מצריכה שום ידע קודם וניתן להוביל אותם בכל רכב פרטי. מתנפחים מסוג זה ניתנים להפעלה גם בחצר קטנה ומוסיפים צבע ושמחה לכל אירוע. תוכלו למצוא אצלנו השכרת מתנפחים לפעוטות החל מ-199 ₪ בלבד ומומלץ להוסיף מספר פריטי ג'ימבורי לחוויה.

השכרת מתנפחים גדולים – מתנפחים המתאימים לילדים בגילאי 8-11 . מדובר במתנפחים המגיעים לרוב בגדלים של 4X5 ועשויים מחומרים מאסיביים יותר (שמשונית). ניתן לשכור מתנפחים אלה גם לילדים קטנים יותר אך יש לקחת בחשבון את גודל החצר או שטח האירוע על מנת שלא להגיע למצב ששכרתם מתנפח שלא תוכלו להפעיל אותו. השכרת מתנפחים אלה מצריכה לרוב רכב גדול יותר היות והם גדולים יותר בעת הקיפול

השכרת מתנפחים רטובים – אחת מהאטרקציות המומלצות ביותר ! זאת כמובן והאירוע שלכם מתקיים בקיץ … השכרת מתנפחים רטובים מתאימה לכל הגילאים ואפילו למבוגרים ! בסוגי המתנפחים הרטובים ניתן למצוא מגלשות קצף , מגלשות מים , ווייפ אאווט ומגלשות מתנפחות לבריכה. מתנפחים מסוג זה מצריכים בדרך כלל חצר בגודל של כ-12 מרובע.

השכרת מתנפחים עם מפעיל – בעבר השכרת מתנפחים הייתה אפשרית רק בעזרת מפעיל מתנפחים מקצועי. כיום ניתן לשכור מתנפחים לתפעול עצמי ללא צורך בהוצאות על מפעיל. אם בכל זאת הנכם מעוניינים בהשכרת מתנפחים עם מפעיל ניתן להזמין שירות זה דרכנו הכולל הובלה , התקנה והפעלת המתנפחים על ידי המפעילים שלנו.

השכרת מתנפחים ציוד נלווה – אתם בטח שואלים את עצמכם איזה ציוד נלווה צריך עוד מעבר להשכרת המתנפחים. בגדול השכרת מתנפח אחד לכמות קטנה של ילדים יספיק אך מומלץ לשכור אביזרים נוספים כגון : מחצלות ישיבה , מזרונים אותם ניתן למקם בכניסה וביציאה מן המתנפחים להגברת בטיחות הילדים, אנו מציעים גם אביזרים לימי הולדת כגון : מצנח פעילות וכד'.

מעבר להשכרת מתנפחים אותם אנו מציעים באתר תוכלו למצוא אצלנו אטרקציות נוספות להשכרה לתפעול עצמי כגון : השכרת ג'ימבורי , השכרת גנרטורים , השכרת מכונות מזון כגון : מכונת סוכר , מכונת ברד , מכונת פופקורן , מכונת נקניקיות , מפל שוקולד ועוד… והכל במקום אחד ובמחיר משתלם במיוחד.

באתר שלנו תוכלו למצוא השכרת מתנפחים להפעלה עצמית המתאימים לכל סוגי האירועים ואנו מקפידים על כל תחזוקה שוטפת של המתנפחים ובדיקת המתנפחים מעת לעת. למידע נוסף חייגו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם ! 

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות